Повернутися на головну
Русский  Українська   
Відео                         Безпека                      Здоров'я                     Контакти
 

Дитячі велоокуляри


З кожним роком зростає кількість батьків, готових брати з собою на велопрогулянки зовсім маленьких діток, аж до немовлят. Хтось використовує для їх перевезення дитячі крісла, хтось спеціальні причепи. Я теж вирішив піддатися модному тренду і як тільки моєму синові виповнилося 10 місяців, купив для нього дитяче велокрісло. З тих пір більша частина моїх покатушок проходила в компанії з дитиною.

Дитячі велоокуляри Banz Adventure

Все б нічого, але незабаром виявилося, що моєму маленькому пасажиру сильно «надуває» очі. І це незважаючи на те, що дитина сиділа прямо за мною. Так виникла ідея придбати дитячі велоокуляри, або, на худий кінець, традиційні сонцезахисні окуляри з пластиковими лінзами та оправою.

Спеціалізованих велоокулярів для дітей у продажу не знайшлося, а китайські безіменні моделі сонцезахисних окулярів були виключені відразу. Псувати зір, та ще й за це платити – погана ідея. Мій вибір припав на окуляри австралійського виробника Banz, модель Adventure. Повний захист від ультрафіолету, м'яка фіксуюча стрічка з можливістю регулювання розміру і силіконова подушечка на переніссі повинні були вирішити нашу проблему. Це стверджував продавець, це розуміли дорослі, але не розуміла однорічна дитина. Вона постійно норовила зняти окуляри і викинути їх подалі.

Дитячі сонцезахисні окуляри Polaroid

Фіксуюча стрічка зі своїм завданням не справлялася: при її слабкому затягуванні окуляри зісковзували вниз або в сторони, а при сильному - окуляри так вдавлювалися в обличчя, що заважали відривати очі. До речі, силіконові подушечки на переніссі за фактом є просто маленькими напливами на оправі, що ніяк не рятують ситуацію.

Коротше, до півтора років ми їздили без велооколярів. Морщилися, закривали очі, але їздили.

Наступними окулярами для мого маленького велосипедиста стали Polaroid дитячої серії (на вік від 1 до 3 років). На цей раз все було по-іншому:

По-перше, дитина підросла і зрозуміла, що окуляри потрібно носити, а не викидати.
      По-друге, на цій моделі окулярів встановлені нормальні дужки, а не фіксуюча стрічка. За рахунок цього окуляри вільно «сидять» і не заважають малюкові.

І, нарешті, оптика в Polaroid виявилася на голову вище, ніж в Banz Adventure. Поляризаційні лінзи, точне сприйняття кольору, поліпшення контрастності - всі ці «плюшки» залишили найкращі враження.

Малюку окуляри подобаються і він із задоволенням їх носить, а це головне!